Szamba betonowe Cieszyn

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długą użytecznością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Cieszyn

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Cieszyn

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru konkretnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, transportu i innych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz