Szamba betonowe Opole

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Opole

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Opole

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru konkretnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, przewozu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz