Szamba betonowe Jasło

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Jasło

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jasło

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, zalecanego wariantu, miejsca, potencjalnych dopełnień, transportu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz