Szamba betonowe Śrem

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Śrem

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Śrem

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, wybranego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz