Szamba betonowe Śrem

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą budową i długą funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych oczekiwań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane technologie. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Śrem

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Śrem

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niebywale szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Proponujemy także fachowe i kompleksowe doradztwo z obszaru dostosowania konkretnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego rodzaju, terenu, hipotetycznych dodatków, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie prace wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz