Szamba betonowe Racibórz

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Racibórz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Racibórz

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Proponujemy także kompetentne i kompleksowe doradztwo z obszaru dostosowania danych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przekazanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie działania przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz