Szamba betonowe Łęczyca

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną budową i długofalową użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych oczekiwań usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Łęczyca

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Łęczyca

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, solidne i bardzo wygodne. Oferujemy także fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych uzupełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie prace wykonujemy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz