Szamba betonowe Ostróda

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Ostróda

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Ostróda

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych dopełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie realizacje planujemy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz