Szamba betonowe Sztum

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną budową i długofalową użytecznością. W naszej pracy użytkujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Sztum

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sztum

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także kompetentne i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz