Szamba betonowe Szamotuły

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza solidną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Szamotuły

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szamotuły

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszystkie działania wykonujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz