Szamba betonowe Szamotuły

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną konstrukcją i długofalową użytecznością. W naszej firmie stosujemy tylko rekomendowane produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Szamotuły

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szamotuły

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz