Szamba betonowe Nowy Targ

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długą przydatnością. W naszej pracy użytkujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Nowy Targ

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Targ

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy również profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu doboru danych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, terenu, potencjalnych dopełnień, transportu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie prace wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz