Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sucha Beskidzka

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości szamba, zalecanego wariantu, miejsca, ewentualnych dodatków, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz