Szamba betonowe Sejny

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Sejny

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sejny

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego wariantu, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie wszelakiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie działania przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz