Szamba betonowe Żuromin

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Żuromin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żuromin

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Oferujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, wybranego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz