Szamba betonowe Nowa Sól

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałą budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Nowa Sól

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowa Sól

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania konkretnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, wybranego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz