Szamba betonowe Nowa Sól

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną strukturą i długą użytecznością. W naszej pracy użytkujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Nowa Sól

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowa Sól

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas szamba są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu dopasowania danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz