Szamba betonowe Jarocin

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Jarocin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jarocin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, wybranego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przekazanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz