Szamba betonowe Szydłowiec

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Szydłowiec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szydłowiec

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Oferujemy również fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, ewentualnych dodatków, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także dostarczenie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie realizacje planujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz