Szamba betonowe Radom

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to wyjątkowo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Radom

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Radom

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu dopasowania konkretnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych uzupełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również dostarczenie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie działania wykonujemy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz