Szamba betonowe Bieruń

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim solidną konstrukcją i długą funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych oczekiwań usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Bieruń

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bieruń

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Oferujemy też fachowe i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności szamba, wybranego rodzaju, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie prace wykonujemy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz