Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną konstrukcją i długą przydatnością. W naszej firmie stosujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Drawsko Pomorskie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Proponujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu dostosowania konkretnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości szamba, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz