Szamba betonowe Kołobrzeg

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Kołobrzeg

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kołobrzeg

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Zapewniamy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz