Szamba betonowe Mońki

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Mońki

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Mońki

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy również kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, hipotetycznych dodatków, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz