Szamba betonowe Mońki

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Mońki

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Mońki

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przeszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy też fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, terenu, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz