Szamba betonowe Łobez

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Łobez

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Łobez

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy także kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu doboru danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz