Szamba betonowe Bielsko-Biała

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane techniki. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Bielsko-Biała

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bielsko-Biała

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Zapewniamy też fachowe i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie prace wykonujemy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz