Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą budową i długofalową przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Dwór Gdański

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dodatków, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie działania przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz