Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Dwór Gdański

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Proponujemy także kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z właściwą starannością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz