Szamba betonowe Giżycko

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Giżycko

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Giżycko

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Proponujemy również profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu dopasowania konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz