Szamba betonowe Giżycko

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań klienta. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Giżycko

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Giżycko

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Oferujemy również fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru dostosowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz