Szamba betonowe Łańcut

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Łańcut

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Łańcut

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy również kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, zalecanego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz