Szamba betonowe Iława

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną budową i długą użytecznością. W naszej pracy stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Iława

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Iława

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykształceni profesjonaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu doboru poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, potencjalnych dodatków, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz