Szamba betonowe Łomża

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą budową i długą przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie rekomendowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Łomża

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Łomża

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, potencjalnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przekazanie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz