Szamba betonowe Dębica

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałą budową i długą użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy użytkowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Dębica

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Dębica

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie realizacje wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz