Szamba betonowe Jarosław

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Jarosław

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jarosław

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Oferujemy również kompetentne i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, terenu, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace wykonujemy naturalnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz