Szamba betonowe Żagań

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wytrzymałą budową i długofalową użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Żagań

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żagań

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Zapewniamy również profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru konkretnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz