Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą strukturą i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Dąbrowa Tarnowska

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy również fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru doboru danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz