Szamba betonowe Strzyżów

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych potrzeb zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Strzyżów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Strzyżów

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy także kompetentne i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie prace przeprowadzamy naturalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz