Szamba betonowe Świdnica

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Świdnica

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Świdnica

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz