Szamba betonowe Sochaczew

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy jedynie sprawdzone materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Sochaczew

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sochaczew

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz