Szamba betonowe Wałcz

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Wałcz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wałcz

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy też fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz