Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych wymagań klienta. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kędzierzyn-Koźle

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości szamba, zalecanego wariantu, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz