Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kędzierzyn-Koźle

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru dopasowania poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od pojemności szamba, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie działania wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz