Szamba betonowe Rawicz

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Rawicz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Rawicz

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, terenu, hipotetycznych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz