Szamba betonowe Rawicz

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie użytkujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Rawicz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Rawicz

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niebywale szczelne, solidne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dostosowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz