Szamba betonowe Pleszew

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Pleszew

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Pleszew

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Proponujemy także kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu dopasowania poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, zalecanego rodzaju, lokalizacji, potencjalnych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz