Szamba betonowe Żyrardów

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Żyrardów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żyrardów

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy również fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru doboru konkretnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, terenu, potencjalnych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz