Szamba betonowe Żyrardów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną strukturą i długofalową użytecznością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Żyrardów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żyrardów

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu dopasowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności szamba, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie realizacje planujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz