Szamba betonowe Wrocław

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy wyłącznie rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych potrzeb usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Wrocław

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wrocław

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy też fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, zalecanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje planujemy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz