Szamba betonowe Zawiercie

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną konstrukcją i długofalową użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Zawiercie

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zawiercie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy również kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu doboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz