Szamba betonowe Wieluń

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną konstrukcją i długą przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Wieluń

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wieluń

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy również kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru konkretnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz