Szamba betonowe Głubczyce

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie solidną strukturą i długą użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Głubczyce

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Głubczyce

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy także kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dodatków, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przekazanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie działania przeprowadzamy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz