Szamba betonowe Myślenice

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Myślenice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Myślenice

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, solidne i bardzo wygodne. Zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru doboru konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, transportu i innych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie prace przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz