Szamba betonowe Myślenice

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wytrzymałą budową i długą funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie rekomendowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Myślenice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Myślenice

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są niebywale szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Oferujemy też profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu dopasowania danych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, wybranego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie działania planujemy oczywiście z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz