Szamba betonowe Zgierz

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie solidną budową i długą użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Zgierz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zgierz

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru doboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz