Szamba betonowe Zgierz

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Zgierz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zgierz

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu dopasowania danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, wybranego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz