Szamba betonowe Lubliniec

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Lubliniec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lubliniec

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy także fachowe i kompleksowe wsparcie z zakresu doboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie działania wykonujemy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz