Szamba betonowe Pszczyna

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy klient może zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Pszczyna

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Pszczyna

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Zapewniamy także kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, wybranego wariantu, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz