Szamba betonowe Pszczyna

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną strukturą i długofalową użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Pszczyna

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Pszczyna

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu wyboru danych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego wariantu, terenu, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie realizacje planujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz