Szamba betonowe Zakopane

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Zakopane

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zakopane

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Proponujemy też fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru wyboru konkretnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz