Szamba betonowe Lubartów

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie użytkujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Lubartów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lubartów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie działania wykonujemy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz